TIRANE

Një apartament është përfshirë nga flakët në zonën e Astirit. Siç duket nga pamjet e siguruara nga ‘BalkanWeb”, flakët kanë përfshirë katin e 6 të një apartamenti. Ndërkohë dy zjarrfikëse janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit. Ndërkohë nga  flakët mësohet se nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb