TIRANE

Në përgjithësi filtrat për foto përdoren për të na bërë sa më të bukur. Por FaceApp është aplikacioni që po çmend personazhet e njohur.

Ai është një aplikacion i cili krijon mundësinë që të gjithë të shikojnë veten se si do të duken pas 50 vitesh. Ditën e djeshme Bebe Rexha ishte ndër të parat nga personazhet e njohur shqiptarë që nisi lojën e publikimit të fotove të tilla.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Menjëherë pas saj të gjithë filluan ta provonin aplikacionin e tij. Ja disa prej persomnazheve të njohur të huaj që e kanë përdorur, fotot e të cilëve do t’ju shkrijnë së qeshuri.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb