TIRANE

Ambasada amerikane në Tiranë ka bërë sot një tjetër njoftim në facebook, për të gjithë aplikantët e lotarisë amerikanë, por që jetojnë jashtë Shqipërisë.

“Jeni aplikant i Lotarisë? Nëse keni jetuar jashtë Shqipërisë më shumë se gjashtë muaj, ju duhet të merrni një vërtetim penal nga ai shtet si pjesë e aplikimit tuaj. #PyetAnen”shkruhet në postimin në facebook të Ambasadës Amerikane.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb