Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë, vetëm pak ditë më parë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Arbana dhe partneri i saj, Eduart Grishaj e pagëzuan vogëlushin me emrin e veçantë Diell. Së fundmi moderatorja ndau me ndjekësit në ‘Instagram’ dhe një moment të veçantë, kur djali i madh Jon ka takuar për herë të parë vogëlushin.

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan moderatorja bashkangjitur postimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb