Arbana Osmani duket se edhe pse në pritje të ëmbël, nuk njeh “lodhje” dhe është gati gjithënjë për udhëtime.

20220325 181939

Pas pushimeve në Paris, më pas në Maldive, pak ditë me parë në Itali, këtë fundjavë moderatorja ka zgjedhur të pushojë në Mal të Zi.

20220325 181921

Në disa foto të postuara në rrjetet sociale, ajo shihet vetëm me Eduardin.

Screenshot 20220325 182136 Instagram

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb