Modelja kosovare, Arbenita Ismajli ka vazhduar të tregojë format e saj seksi nëpër rrjetet sociale

Dje modelja u paraqit e veshur me një veshje vjeshte të punuar prej leshi, ndërsa sot është shfaqur me një paraqitje ndryshe.
E veshur thjesht, me pantallona dhe një bluzë të shkurtër Arbenita tregon format e saj.
Nëna e një fëmije, ajo është një prej modeleve më të kërkuara në Europë, sidomos nga firmat e tekstilit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb