BRITANI E MADHE

Princi William dhe princi Harry kanë marrë zhvilluar dje një ndeshje polo, paratë e së cilës do të shkojnë për bamirësi. Të pranishëm në këtë ndeshje ishin dhe princat e vegjël, princ Archie, princi George, princi Louis dhe princesha Charlotte.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Meghan Markle bëri një shfaqje surprizë më djalin e saj 2-muajsh. Përpara se të futej në fushë për të ndjekur bashkëshortin e saj, Meghan i dha një puthje në ballë të birit, i cili qëndronte i qetë në krahët e dukeshës.

Të dyja dukeshat si Kate, po ashtu edhe Meghan kishin zgjedhur të visheshin thjeshtë, duke ju përshtatur ambientit, por edhe mëmësisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: