Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino vizitoi ditën e sotme Shqipërinë. Numri një i organizatës futbollistike më të madhe në botë takoi edhe kryeministrin e vendit tonë, Edi Rama.

Rama ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku shkruan: “Me Presidentin e FIFA-s Gianni Infantino, një mik i mirë që na nderon sot me vizitën e skuadrës së tij, ku shkëlqen prania e legjendës së Interit, Youri Djorkaeff”.

 

(BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: