Këngëtari dhe prezantuesi i njohur, Ardit Gjerbrea ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar. Së bashku me familjen e tij, i janë drejtuar plazheve të jugut, ndërsa në një foto të publikuar tregon se është ndalur edhe tek Syri i Kaltër.

Në këtë foto, ajo që bie në sy është ëmbëlsia e vajzës së tij, Annës.

“Tek Syri i Kaltër në Sarandë”, shkruan këngëtari bashkëngjitur fotos që ai ka postuar së bashku më vogëlushen e tij.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: