Tanimë nuk mërzitet për Lannisterët…Kjo është Arya Stark!

Ylli i Game of Thrones, Maisie Williams është shfaqur tërësisht e zhveshur, me vetëm një pelerinë plastike të tejdukshme teksa po xhiron filmin dramë, “Sex Pistols”.

Pak kush kishte menduar që do ta shihnim të zhveshur Maisie William ndërsa luan në filmin Sex Pistol, në rolin e një superfanse, Pamela Rooke/Jordan.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Xhirimi i skenave për dramën e re, e cila pritet të transmetohet në fund të këtij viti, ka bërë që të gjithë të kthejnë vëmendjen tek ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb