Një udhëtim në kopshtin zoologjik u bë veçanërisht i paharrueshëm për një djalë pesëvjeçar kur filloi të kërcejë, ndërsa një ari filloi ta kopjonte.

Patrick Parker kapi momentin e pabesueshëm, kur djali i tij Ian dhe ariu i Andeve filluan të kërcejnë së bashku në kopshtin zoologjik të Nashvilit këtë javë.

Ian kishte filluar të kërceja përpara xhamit që e ndante prej ariut, duke shpresuar që t’i merrte vëmendjen.

Dhe Ian u habit për fat të mirë kur ari u hodh në ujë dhe notoi deri afër xhamit.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: