Futbollisti i momentit, Armando Sadiku ka zgjedhur të falënderoj të gjithë tifozët kuq e zi për mbështetjen. Ai ka zgjedhur faqen zyrtare në ‘Facebook’ të Kombëtares Shqiptare të Futbollit ku me anë të një videomesazhi ka pohuar se fitorja ndaj Rumanisë shkon për tifozët.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/sadikuarmando/videos/1150513941654972/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

“Kjo fitore shkon për ju. Ne jemi krenarë që ju përfaqësojmë ju dhe do të jemi gjithmonë krenarë sa herë që ta jepet mundësia”, ka thënë në një mesazh të shkurtër Sadiku.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: