Blogerja e njohur Armina Mevlani ndodhet me pushime.

Nga atje, ajo nuk ka ngurruar të mbaj të përditësuar fansat me foto dhe video të shumta.

Së fundmi, Armina është shfaqur me bikini, e duhet pranuar se është mjaft në formë.

Ajo shihet buzë detit, teksa nxjerr në pah linjat perfekte trupore.

Bukuroshja brune, ka fituar vëmendjen e fansave me këto imazhe, pasi dhe në komente është lëvduar së tepërmi për dukjen dhe formën e mirë që përcjell.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb