Armina Mevlani, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan foto me ndjekësit e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi blogerja ka ndarë foto me ndjekësit e saj ku shfaqet me një ‘look’ krejt ndryshe si anjëherë më parë.

Armina ka prerë flokët shkurt, në modelin “Bob”, dhe për këtë ka kërkuar mendimin e ndjekësve.

Armina është nga ata persona që kurrë nuk ka eksperimentuar me pamjen e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb