Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës, kujton me një seri fotosh në Instastory përvjetorin e njohjes me djalin e ish kryeministrit Berisha. Nga pushimet e para së bashku, nga dita e fejesës, apo propozimi për martesë, Armina duket shumë nostalgjike teksa ka ndarë në rrjetin social foto të çiftit së bashku.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sot është përvjetori i njohjes së çiftit dhe Armina ka kujtuar ditën e shënuar përmes momenteve më të bukura të romancës që nisi më shumë se 7 vite më parë.

Çifti kishte menduar të martohej verën e 2020-ës por për shkak të pandemisë planet e blogeres dhe juristit janë shtyrë për një moment më të përshtatshëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb