Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme shqiptare.

Ajo sezonin e verës ishte tepër aktive në rrjete sociale, ku shpërndante foto e video të shumta gjatë pushimeve, por jo vetëm.

Së fundmi, Mevlani ka publikuar disa foto ku shihet me bikini dhe pyet fansat se cila nga to i shkon më shumë.

“Vera mbaroi. Cili bikini më rri më mirë”, pyet ajo ndjekësit e vet?

Vështirë të zgjedhësh në fakt.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb