Armina Mevlani ka nisur pushimet. Këtë fakt e ka konfirmuar vetë blogerja e njohur, e cila ka publikuar në rrjete sociale disa foto me bikini në plazh.

Ajo ka theksuar në fotot në fjalë linjat trupore, e duhet pranuar, është në një formë shumë të mirë.

Fotot kanë marrë reagime të shumta në rrjete sociale, ndërsa shumica prej tyre e komplimentonin Arminën për bukurinë dhe format trupore.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb