Arqipeshkvi i Dioqezës Shkodër-Pult, njëherësh Kryetar i Konferencës Ipeshkvnore të Shqipërisë, imzot Angelo Massafra përcolli mesazhin e festës së Pashkëve. Në fjalën e tij Massafra iu drejtua politikës shqiptare, duke i ftuar që të kuptojnë dhe të kujdesen për nevojat reale të më të varfërve.

Arqipeshkvi Massafra i drejtoi edhe një thirrje të zgjedhurve nga populli që të bëjnë më shumë për garantimin dhe të drejtën për punësim.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb