TIRANA

Abas Dogu dhe 3 të rinjtë që abuzuan seksualisht me të miturën në Babrru të Kamzës janë lënë në arrest me burg.

Seanca u zhvillua në Gjykatën e Tiranës me dyer të mbyllura. Gazetarja Klodiana Lala raporton për Neës24 se nuk ka pasur asnjë familjar të të akuzuarve në Gjykatë.

Ndaj të akuzuarve rëndojnë disa vepra penale por më e rënda është ajo e ”Marrëdhënies seksuale me të mitur”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb