Arrestohet një i moshuar në Mallakastër pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një të mitur.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër arrestuan shtetasin G. S., 64 vjeç, banues në Fier, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur”, njofton policia.

Arrestimi ka ardhur pas kallëzimit të familjes së të miturës, teksa materialet i janë referuar dhe prokurorisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb