Zhvillime të bujshme nga Kosova! Presidenti i Federatës së Futbollit, Agim Ademi, është arrestuar nga Policia. Lajmi është bërë publik nga portali “Paparaci”, që mëson nga burime brenda institucionit më të lartë të futbollit në Kosovë, se Ademi, është arrestuar nën dyshimin për sulm ndaj zyrtarit të FFK-së, Artan Govori.

Ditën e sotme, Agim Ademi e mohoi sulmin fizik, duke thënë se ishte vetëm një debat.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: