ARRSH ka lajmëruar me një njoftim zyrtar se nuk ak probleme me qarkullimin rrugor në të gjitha akset kombëtare.

Sipas njoftimit, aksi Kukës-Pukë i cili kishte probleme është pastruar dhe rruga është e kalueshme pa zinxhirë.

Nga ana tjetër vijon puna për mirëmbajtjen e akseve Kuben-Vasije, Kukës-Krumë, Peshkopo- Qafë Drajë dhe Berat- Çorovodë.

 

NJOFTIMI NGA ARRSH

📌Në aksin Kukës-Pukë është bërë pastrimi i plotë 🚜dhe rruga është e kalueshme dhe pa zinxhirë 🛣

👉Vazhdon puna për mirëmbajtjen rutinë 👷 në aksin Kuben-Vasije, Kukës-Krum, Peshkopi-Qafë Drajë, Berat- Çorovodë 🚧

⚠️Ditë e natë në gadishmëri për çdo situatë.

Nuk ka probleme me qarkullimin në të gjitha akset kombëtare 🚖

#ARRSH #MIE

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb