Dusan Vlahovic është një nga të paktat gjëra pozitive që Juve ka shfaqur këtë sezon. “Bomberi” serb është nga të paktët lojtar që mund të bëjnë diferencën në radhët e “Zonjës së Vjetër”. Vlahovic përfaqëson gjithashtu xhevahirin më të çmuar që Juve ka në dispozicion.

Serbi ka qenë gjithnjë në qendër të merkatos, kështu pritet të jetë edhe këtë verë, pasi interesimi për të mbetet konstant, mbi të gjitha në Premier League.

Kkkkk
Kkkkk

Sipas TuttoSport: Arsenal ka shfaqur interesim për sulmuesin e bardhezinjve. Nëse “topçinjtë” paraqesin ndonjë ofertë të parezistueshme, Juve mund ta lë të lirë sulmuesin, për të synuar më pas afrimin e lojtarëve si Gudmundsson, Zirkzee dhe Boniface.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb