Profesori i Komunikimit Artan Fuga ka zhvilluar një bisedë me gazetarët e rinj, me të cilët ka biseduar për sistemin mediatik.

Fuga shkruan se në bashkëbisedimin me gazetarët e rinj, ka folur për kolpsin e sistemit të mediave audiovizive massive dhe cilat janë reformat që na nxjerrin prej andej.

Postimi i Artan Fugës:

Kolapsi i sistemit të mediave audivizive masive dhe reformat për të dalë që andej!

Bashkëbisedim me gazetarë të rinj, webinar, organizuar nga citizens channel moderuar nga z. Lorin Kadiu!

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb