Homazhe për viktimat dhe të prekurit nga tërmeti. Mbrëmjen e sotme artistë të shumtë dhe qytetarë të Tiranës të gjithë së bashku kanë zhvilluar një marshim për nderim të jetëve të humbura dhe të të prekurve nga tërmeti i 26 Nëntorit e më pas kanë ndezur qirinj te sheshi “Skënderbej”.

MTërmeti i 26 nëntori la pas viktima, të plagosur dhe shumë banesa të rrënuara, por shqiptarët, dhe jo vetëm janë bërë bashkë për t’i dhënë sa më shumë forcë të prekurve.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: