TIRANE- Miriam Cani, tashmë anëtare e jurisë së “The Voice Kids” pwrvec se të rriturve ka bërë fansa të saj edhe shumë fëmijë.
1
Duket se pas përfundimit të puntatës së fundit të spektaklit këngëtares dhe anëtarëve të tjerë të jurisë u është dashur të largohen menjëherë nga skena për shkak të situatës së pa menaxhueshme që krijohet pasi i gjithë publiku ngrihet për t’u larguar.
Untitled-2
Por ikja e menjëhershme e tyre ka mërzitur shumë prej fëmijëve që kanë dashur të bëjnë foto me ta. Ka qenë nëna e njërës prej tyre e cila ka komentuar në njërën nga fotot e këngëtares për t’i shprehur zhgënjimin e së bijës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: