Kryeministri Edi Rama është takuar gjatë vizitës në SHBA me Presidentin turk Erdogan. Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e qeverisë turke në “Facebook”.

“Presidenti Rexhep Tajip Erdogan u takua me kryeministrin shqiptar Edi Rama në Nju Jork, ku ai ndodhet për Asamblenë e 76 -të të Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara (OKB)”, thuhet në njoftimin ku është publikuar dhe fotoja e takimit mes Ramës e Erdogan.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb