Kryeministri Edi Rama fton qytetarët e tij që të ndjekin Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste ditën e sotme.

Ai shkruan përmes Facebook, se ata që do ta ndjekin nuk do të humbasin kohën kot.

Edi Rama: Pas pak, në 16.00, fjala përpara Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste.

STATUSI I PLOTE

Pas pak, në 16.00, fjala përpara Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste🌹
Çdo mik të kësaj faqeje, i majtë, i djathtë a mes të dyjave, që do ta ndjekë sot e siguroj që nuk do të humbasë kohën kot😉

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb