MEKSIKE-Pushime në Meksikë për Ashley Graham, që ka festuar 29 vjetorin e saj në shoqërinë e mikeshave, në një resort super luksoz.

Modelja e formave të bëshme, po kalon pushimet në det dhe po zbavitet duke dhuruar një topless në bordin e një pishine, duke zbavitur fansat në Instagram dhe Snapchat.

Modelja amerikane ka festuar ditëlindjen e saj në brigjet e Cancun në një shoqëri femërore. Nga një kostum banjoje në tjetrin, Ashley tregon me krenari format e saj rrumbullake dhe një topless hot.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb