Ashley Graham, modelja oversize është bërë imazh i kopertinës Swimsuits for All. Në 2015 ajo u bë modelja e parë në botë me masën 14.
Vajza nga Lincoln, Nebraska, ka njoftuar për lajmin në profiling e saj Instagram, ku ka postuar edhe fotot që ka bërë për revistën.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: