Ashley Graham, modelja over size, që disa ditë më parë ka pozuar gjysmë nudo për kopertinën e Maxim, sot befason fansat me një tjetër fushatë të mrekullueshme.
Ajo ka pozuar për një linjë të brendshmesh kanadeze duke improvizuar një balet erotik në metro.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: