Ashley Graham ka krijuar linjën e saj të veshjeve, sepse sipas saj ajo nuk mund të gjente bikini seksi për masën e saj. Modelja 31-vjeçare ka këmbëngulur që ajo të ketë linjën e saj të të brendshmeve- të cilën e ka quajtur Swimsuits For All ang Addition Elle- për shkak sepse askush nuk mund të bënte bikini për trupin e saj të bëshëm.

Duke folur për Vogue Australia, Graham ka thënë: Ka ende një mungesë të madhe diversiteti në tregun luksoz, veçanërisht për femrat me përmasat e mia. Swimsuits For All është një markë që shet me pakicë online veshmbathje për femra me përmasa të bëshme’, ka thënë modelja oversize.

Ashley ka publikuar në instagram disa foto nga set-i i fundit ku tregon modelet e reja me bikini.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb