Ashley Graham është një femër me forma të mbushura, por pavarësisht kësaj ajo është një femër shumë seksi. Modelja bukuroshe është pjesë e spoteve të ndryshme publicitare pavarësisht formave të saj të kolme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: