Ajo e tregon trupin e saj pa frikë, e lumtur dhe krenare për format e saj të bëshme, që natyra i ka falur. Ashley Graham nuk resht së provokuari dhe pasi është fotografuar në rrjetet sociale me bikini apo veshje të ngushta, tani pozon nudo për revistën Elle. Së bashku me të edhe djali Issac, që ka lindur në janar, edhe ai i zhveshur. Prapa objektivit është Justin Ervin, bashkëshorti i modeles oversize.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ashley tregon format e saj dhe fsheh pjesët intime me pozat e saj, duke treguar sërish me guxim format e saj, një gjë që të tjerët e konsiderojnë një defekt. Ajo shfaqet e kumtur teksa shikon me admirim krijesën e saj të vogël.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb