Në sfilatat e fundit në New York ajo ka qenë protagoniste me të brendshmet e saj XXL.

Ashley Graham ka pushtuar pasarelat dhe kopertinat e revistave me format e saj të bëshme dhe superseksi.

Sekreti i bukurisë së saj ”Reçipeta që të mbajnë mirë gjoksin’’ dhe në një interviste për Sport Illustrated ajo ka thënë se në sfilita vesh dy palë sytjena.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: