Shtatzënia e Ashley Graham është pothuajse në fund të saj dhe ajo gjithmonë e më shumë e tregon me krenari barkun e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja over size në Instagram shfaqet më hot se asnjëherë dhe ndan me ndjekësit e saj një foto shumë erotike.

E ulur në gjunjë dhe plotësisht nudo, ajo fsheh me një ngjitës gjoksin, për të mos u censuruar nga rrjeti social. Ashley kurrë nuk ka hequr dorë nga sensualiteti i saj, por kaq të nxehtë ne nuk e kemi parë asnjëherë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb