Ajo solli në jetë djalin e saj një muaj më parë dhe gjatë gjithë shtatzënisë ajo tregoi në rrjetet sociale format e saj. Tani Ashley Graham ka postuar në Instagram një foto ku tregon shenjat e çara në lëkurë pas lindjes për 10 milion ndjekësit e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Graham, modelja oversize 32 vjeç, publikon një foto nudo me gjoksin që e mbulon me duar, ku duket shenjat e çara të lëkurës/ Ashley shkruan: ”Unë. Disa histori të reja”. Dhe menjëherë nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet mes të cilave edhe blogerja italiane Chiara Ferragni.

Ndërsa mamaja e Ashley ka komentuar: ’Ja vlen është absolutisht e mrekullueshme”. Graham solli në jetë fëmijën e saj të parë Isaac, në 18 janar, në shtëpinë e saj në New York, gjatë një lindjeje në ujë, e ndihmuar nga bashkëshorti Justin Ervin dhe tregon: ”Tani ndjej që nuk ka asgjë që unë nuk mund të bëj’.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb