Ashley Graham, modelja oversize, shquhet për format e saj të bëshme dhe të hënën ajo i shfaqi sërish ato me krenari, teksa vizitonte ABD Museum në Madrid të Spanjës,

Ajo ka treguar me një bluzë ngjyrë të verdhë gjoksin dhe barkun zbuluar.

Nuk është hera e parë që Ashley, pavarësisht formave rrumbullake i ekspozon gjithmonë ato.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb