Një set i ri fotografik për Ashley Graham në plazhet e Republikës Domenikane.

Modelja tregon të gjitha format e saj rrumbullake, teksa pozon joshëse me bikini seksi.

Me një shikim provokues ajo luan dhe kërcen mbi shkumën e dallgëve.

Ylli i pasarelave i tregon gjithmonë krenare format e saj rrumbullake duke joshës mijëra ndjekës.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb