Ashley Graham i ka ekspozuar gjithmonë me krenari format e saj rrumbullake, shpesh herë edhe nudo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Tani modelja është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të parë dhe në rrjetet sociale tregon me natyrshmëri barkun rrumbullak.

Në shoqërinë e bashkëshortit, regjisorit Justin Ervin, që i përdhel barkun, Ashley duket e mrekullueshme.

Edhe gjatë daljes së fundit publike, si në Fashion Media Award, Graham e veshur me nje fustan të kuq, ka treguar format e saj në muajin e pestë të shtatzënisë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb