Ashley Graham vazhdon të tregojë me krenari format e saj të bëshme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo postoi disa pamje, ku tregon trupin e saj vetëm 6 muaj pas lindjes. Edhe pse me shumë kile të shtuara, Ashley duket një super yll.

Më herët ajo ka publikuar disa pamje ku tregon pa komplekse, si i është transformuar trupi pas lindjes. Bukuroshja dha një mesazh të fuqishëm për të gjitha gratë: “Duajeni trupin tuaj”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb