Shtatzënia e saj ka qenë gjithmonë sociale dhe tani me beben e saj në krahë ajo vazhdon të na tregojë në Instagram foto të përditshmërisë së saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ashley Graham ka postuar për ndjekësit e saj në rrjetin social, foto ku shfaqet duke ushqyer me gji djalin e saj të porsalindur dhe teksa konsumon një kapuçino, në një kafene ne Brooklyn.

Djali që modelja oversize e ka nga martesa me bashkëshortin Justin Ervin, shfaqet në një batanije teksa ushqehet me gji nga modelja që e shikon me adhurim.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb