‘Lëkurë portokalli’ në plan të parë për Ashley Graham, që me këmishë, mbi biçikletë komenton:’Pak celulit si bën keq askujt’.
Modelja over size që vetëm disa muaj më parë ka dhuruar një set hot me të brendshme në metro për një fushatë publicitare, shijon një shëtitje me biçikletë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: