Ashley Graham sigurisht nuk e ka problem të pozojë e zhveshur duke treguar format e saj të bëshme në Instagram.

Bukuroshja seksi me forma rrumbullake, 28 vjec, sapo është bërë pjesë e kopertinës së Sport Illustrated Swimsuit Issue. Modelja vazhdon fushatën e saj në favor të femrave me forma të mbushura.

Së fundmi ajo ka qenë protagoniste në një set të nxehtë fotografik për Smimsuit të Sport Illustrated. Ajo gjithashtu vazhdon luftën e saj kundër modelit të femrave të fiksuara mbas dietave dhe perfeksionit.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: