Mesfushori i Kombëtares, Kristjan Asllani, ka kompletuar vizitat mjekësore me Interin dhe është drejtuar për në zyrat qendrore të zikaltërve për firmën në kontratë.

Të shumtë anë qenë tifozët zikaltër që e kanë pritur mesfushorin kuqezi në dalje të qendrës mjekësore “CONI”, duke e shoqëruar me ovacione.

Asllani nga ana tjetër i ka përshëndetur me një buzëqeshje dhe me disa fjalë që dëshmojë emocionet e tij për këtë aventurë të radhës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb