Presidenti Ilir Meta u pyet sot për situatën që po ndodh te opozita shqiptare në vend.

Ai theksoi se opozita ka bërë gabime fatale.

“Skam asnjë këshille për t’i dhënë opozitës. {asi ka bërë gabime fatale, Një pjesë me ndërgjegje të plotë, një pjesë aq e pati thellësinë e gjykimit, siç ishin djegia e mandateve apo bojkotin e reformës. Këto janë krime. Bëhen njëherë në katër vjet, apo njëherë në 100 vjet. Skam asnjë kuriozitet për zgjedhjen e presidentit të ardhshëm.”, tha Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: