Personi që shihni në foto është Lulëzim Masha, administratori i shkollës private në Tiranë, Willson, të cilit iu bë një atentat.

Ngjarja ndodhi te nënkalimi i liqenit të Thatë.

Një person që dyshohet se ecte në këmbë ka qëlluar në drejtim të mjetit tip Benz që drejtonte 63-vjeçari i vetëm, por fatmirësisht asnjë prej plumbave se kapi. Masha është shoqëruar në komisariatin nr. 1 në kryeqytet për të dhënë dëshminë e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: