Demi Moore është një nga aktoret më të njohura dhe më të dashura të Hollivudit. Ajo duket se po shijon çdo ditë të jetës së saj, me postimet e saj të shpeshta në rrjetet sociale, që shpesh lidhen me familjen.

Së fundmi, ajo ndau një foto nga një sesion fotografik që bëri në vitin 1993 për revistën Vanity Fair. Me temë Krishtlindjet ajo u fotografua atëhere me një fustan të kuq mbresëlënës, në krahët e Santa Claus. Në një pamje tjetër ajo shihet e veshur me një fustan elegant teksa shikon nga dritarja.

Tre javë më parë aktorja festoi ditëlindjen. Ajo mbushi 60 vjeç dhe siç shihet nga postimet e saj në rrjetin sociaL Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb