TIRANE
Donald Veshaj është mërzitur shumë mbrëmë pasi e dashura e tij, Beatrix Ramosaj, la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”. Pas përfundimit të spektaklit, aktori i humorit është shqetësuar për këngëtaren.

Teksa disa prej banorëve shkuan për t’i qëndruar pranë pas daljes së Trixës, ai u shprehur se “ka frikë për jashtë”.

Pjesë nga biseda:

Iliri: Katër javë edhe e sheh

Donaldi: Po, po

Beniada: Një javë iku

Donaldi: E di, ky është formati. Unë e di ku jam, ku jam futur

Iliri: Një person që ta do zemra e nuk është këtu

Egzona: Iliri po do me thënë ‘tash më kupton mu’. Apo jo Ilir?

Iliri: Atë e di ai

Donald: Si eksperiencë është fantastike

Iliri: Është shumë e sjellshme

Donaldi: E vetmja frikë që kam është pjesa jashtë, aty e kam mendjen. Vetëm për atë më ngel mendja

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb