Këtë të dielë, Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur ta kalojë në Përmet, ku është i shoqëruar nga Ylli Bodinaku, i cili ne 2 korrik 1990 shembi murin e Ambasadës Gjermane.

Kreu i Shtetit ka ndarë një foto në rrjetet sociale, ndërsa shkruan: “Pranë vatrës përmetare festat sjellin më shumë shpresa”.

Më herët gjatë ditës së sotme, Presidenti Meta postoi një foto nga lumi Vjosa, ku shkruante se ky lumë është i madhërishëm edhe kur ka shi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: